Valiză geantă ușoară din aluminiu tip ladă pentru depozitare și transport, capacitate 29 l

Descriere
- Valize genți din aluminiu, solide, dar totuși ușoare
- rezistente la coroziune și temperatură, rezistente la factori atmosferici
Valiză geantă din aluminiu tip ladă pentru depozitare și transport scule, unelte, etc.
Valizele din aluminiu protejează bunurile transportate de deteriorări datorate impactului, prafului și umidității. Standard cu mânere cu arcuri acoperite cu plastic. Închizătoare automate cu blocare rapidă. Livrare în versiune ușoară sau profesională.
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Valizele gențile ușoare tip lad de depozitare cu capac sunt fabricate din tablă de aluminiu cu grosimea de 0,8 mm. Sunt foarte ușoare, dar foarte stabile, datorită colțurilor rotunjite și profilate special. Sunt utilizate pe scară largă în transport și depozitare.
Dimensiuni/alti Parametri
| greutate | 2,8 kg |
| sarcină nominală | 40 kg |
| volum | 29 l |
| înălțime interioară | 245 mm |
| înălţimea exterioară | 275 mm |
| lăţimea exterioară | 330 mm |
| lăţimea interioară | 300 mm |
| lungimea exterioară | 430 mm |
| lungimea interioară | 400 mm |













