Cărucior de atelier service EUROSTYLE - dulap atelier mobil pentru scule cu sertare, lxLxH: 770 x 440 x 895 mm, 4 sertare


Descriere
Cărucior dulap service scule cu sertare - dulap mobil cu sertare
- pentru depozitarea mobilă și vizibilă a sculelor
- cărucior metalic scule cu sertare construcție solidă, sudată din tablă de oțel Premium plus cu grosimea de 1,0 mm; cu mâner
- sertarele sunt adaptate pentru inserții de spumă UNIOR pentru depozitarea sculelor
- capacitatea de încărcare a dulapului de scule (fără roți): până la 1600 kg
- vopsită cu pulbere cu vopsele ecologice fara cadmiu si plumb „QualiCoat“
- suprafața superioară este prevăzută cu un strat textil de protecție
- sertarele cu glisoare telescopice pe rulmenți se extrag complet
- sertarele au în interior o inserție de protecție
- închidere centrală cu încuietoare cilindrică
- cărucior scule cu sertare prevăzut cu roți cu diamentrul Ø 100 mm, două roți fixe și două roți pivotante, din care una cu frână
Sertare (L x l x H):
3 sertare 560 x 365 x 70 mm
1 sertar 560 x 400 x 150 mm
1 dulap cu ușă rabatabilă în jos, înălţimea 310 mm, care se poate închide individual
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | gri ![]() |
| roată - suprafață de contact | cauciuc negru |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| adâncime | 440 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 895 mm |
| lățime | 770 mm |













