Seif - dulap de siguranță înălțime x lățime: 1236 x 736 mm

Descriere
Protecție împotriva efracției: Clasa de siguranță I conform standardului EN 1143-1
Dulap metalic de siguranță cu corp și ușă masive cu pereți multipli. Panoul exterior al ușilor este confecționat din oțel cu grosimea de 12 mm.
Ușa este prevăzută cu mecanism cu bolțuri pe toate părțile și închidere standard cu cheie cu blocare dublu-biți.
Standard cu polițe reglabile în înălțime și găuri pentru fixare de podea, culoarea gri deschis RAL 7035. Contra unui supliment de preț dulapul de siguranță poate fi dotat cu încuietoare electronică sau cu casetă încuiabilă interioară.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 377 kg |
| adâncime | 560 mm |
| adâncimea interioară | 441 mm |
| înălțime | 1236 mm |
| înălțime interioară | 1145 mm |
| înălțimea deschiderii | 1130 mm |
| lățime | 736 mm |
| lăţimea deschiderii | 592 mm |
| lăţimea interioară | 652 mm |








