Seif - dulap de siguranță înălțime x lățime: 736 x 496 mm

Descriere
Protecție împotriva efracției: Clasa de siguranță I conform standardului EN 1143-1
Dulap metalic de siguranță cu corp și ușă masive cu pereți multipli. Panoul exterior al ușilor este confecționat din oțel cu grosimea de 12 mm.
Ușa este prevăzută cu mecanism cu bolțuri pe toate părțile și închidere standard cu cheie cu blocare dublu-biți.
Standard cu polițe reglabile în înălțime și găuri pentru fixare de podea, culoarea gri deschis RAL 7035. Contra unui supliment de preț dulapul de siguranță poate fi dotat cu încuietoare electronică sau cu casetă încuiabilă interioară.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 168 kg |
| adâncime | 410 mm |
| adâncimea interioară | 291 mm |
| înălțime | 736 mm |
| înălțime interioară | 645 mm |
| înălțimea deschiderii | 630 mm |
| lățime | 496 mm |
| lăţimea deschiderii | 352 mm |
| lăţimea interioară | 412 mm |








