Dulap rezistent la incendiu tip seif, nivel de securitate S2, uși duble batante, Hxl: 1950 x 1260 mm

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă dublă |
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 392 kg |
| adâncime | 550 mm |
| adâncimea interioară | 393 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| înălțime interioară | 1826 mm |
| lățime | 1260 mm |
| lăţimea interioară | 1127 mm |










