Dulap rezistent la incendiu tip seif, nivel de securitate S2, ușă batantă, Hxl: 1500 x 700 mm

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă simplă |
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 3 buc. |
| greutate | 191 kg |
| adâncime | 500 mm |
| adâncimea interioară | 343 mm |
| înălțime | 1500 mm |
| înălțime interioară | 1376 mm |
| lățime | 700 mm |
| lăţimea interioară | 567 mm |










