Dulap rezistent la incendiu tip seif, certificat conform EN 14450, nivel de securitate S1, HxLxl: 1950 x 1200 x 500 mm

Descriere
Verificat și certificat conform EN 14450, nivel de securitate S2
Dulap metalic arhivă de siguranță antiefracție S2 - dulap arhiva compact din oțel, model cu pereți dubli - inclusiv ușă cu două canaturi și perete dublu, cu izolație ignifugă. Dulapuri de siguranță cu mecanism de blocare cu bolțuri pe toate părțile, standard încuietoare de seif tip bară dublă (armături și balamale proeminente de 60 mm). Dimensiuni optimizate pentru păstrarea dosarelor de acte clasice, bibliorafturilor în format DIN A4. Standard cu polițe reglabile pe înălțime, culoare gri deschis RAL 7035.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 240 kg |
| adâncime | 500 mm |
| adâncimea interioară | 405 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| înălțime interioară | 1810 mm |
| lățime | 1200 mm |
| lăţimea interioară | 1133 mm |








