Dulap rezistent la incendiu tip seif, nivel de securitate S2, ușă batantă, Hxl: 1250 x 700 mm

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă simplă |
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 161 kg |
| adâncime | 500 mm |
| adâncimea interioară | 343 mm |
| înălțime | 1250 mm |
| înălțime interioară | 1126 mm |
| lățime | 700 mm |
| lăţimea interioară | 567 mm |










