Seif de perete - dulap de siguranță pentru încastrare în perete, HxLxl: 426 x 420 x 200 mm

Descriere
Nivel de securitate S2 conform standardului EN 14450, clasa B conform VDMA
- dulap de siguranță pentru încastrare în perete cu corpul cu un singur perete
- ușa cu perete dublu având panoul din tablă de oțel de 6,0 mm
- în serie cu încuietoare tip bară dublă, armături și balamale proeminente de 12 mm
- standard cu polițe reglabile în înălțime
- culoarea gri deschis RAL7035
Recomandarea noastră
Doriți seifuri cu alte dimensiuni sau alte dulapuri sigure. Vă rugăm să contactați departamentul nostru de vânzări - vom crea cu plăcere o ofertă individuală pentru dvs.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| design | perete |
| număr polițe | 1 buc. |
| greutate | 20 kg |
| adâncime | 200 mm |
| adâncimea interioară | 135 mm |
| înălțime | 426 mm |
| înălțime interioară | 360 mm |
| înălțimea deschiderii | 336 mm |
| lățime | 420 mm |
| lăţimea deschiderii | 279 mm |
| lăţimea interioară | 342 mm |








