Dulap tip seif interior ușor pentru mobilă, treaptă siguranță S1-EN 14450, clasa A-VDMA, HxLxl: 190 x 380 x 375 mm

Descriere
Nivel de securitate S1 conform standardului EN 14450, clasa A conform VDMA
Potrivite pentru montare în mobilier
Dulap tip seif interior ușor pentru mobilă. Corpul cu un singur perete, ușa cu perete dublu având bolțuri de siguranță, panoul ușii din tablă de oțel de 3,0 mm. În serie cu încuietoare tip bară dublă (armături și balamale proeminente de 12 mm), contra unui supliment de preț seiful de perete poate fi dotat cu încuietoare electronică.
Standard cu deschideri pentru fixare, două în peretele posterior și una în podea; inclusiv poliță reglabilă pe înălțime, culoarea gri deschis RAL 7035.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| design | mobilier |
| număr polițe | 1 buc. |
| greutate | 15 kg |
| adâncime | 375 mm |
| adâncimea interioară | 314 mm |
| înălțime | 190 mm |
| înălțime interioară | 184 mm |
| înălțimea deschiderii | 134 mm |
| lățime | 380 mm |
| lăţimea deschiderii | 279 mm |
| lăţimea interioară | 362 mm |






