Coș din sârmă, capacitate 47 l, 340 x 540 x 260 mm, oțel inoxidabil - plasă sârmă

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel inoxidabil |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 47 l |
| adâncime | 260 mm |
| înălțime | 540 mm |
| lățime | 340 mm |





