Coș din sârmă cu montare pe perete, capacitate 22 l, 320 x 350 x 240 mm, alb

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 22 l |
| adâncime | 240 mm |
| înălțime | 350 mm |
| lățime | 320 mm |





