Palet îngrădit cu bază tip vană de colectare retenție, oțel lăcuit, 1400 x 1400 mm, albastru RAL5010

Descriere
Paletul pentru 4 butoaie are tălpi și buzunare pentru furca stivuitorului.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| Număr de butoaie de 200L | 4 buc. |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| Volum colectare | 300 l |
| înălţimea totală | 1300 mm |
| lăţimea totală | 1400 mm |
| lungimea totală | 1400 mm |




