Palet vană colectoare cu coloane, oțel lăcuit, 1200 x 1200 mm, albastru RAL5010

Descriere
Palet vană colectoare cu coloane tip cuvă captare cu stâlpi. Vana de retenție metalică tip palet formată dintr-o vană colectare sau recuperare cu grătar și stâlpi delimitare tip cadru suprastructură de îngrădire a zonei de depozitare. Vana captare este dotată cu un grătar detașabil galvanizat, cu dimensiunea ochiului de plasă 30 × 30 mm. Stâlpii sunt detașabili și în stare pliată necesită un spațiu redus de depozitare și transport. În timpul transportării, butoaiele sunt asigurate cu lanțuri.
Paleții se pot stivui pe două nivele, prin urmare și capacitatea de încărcare totală a paletului este mare. Acoperit cu vopsea cu pulbere, RAL 5010 albastru.
În cazul amplasării în aer liber sau în incinte cu umiditate ridicată, vă recomandăm paleții în versiune complet galvanizată. Contactați departamentul nostru de vânzări.
Paletul pentru 4 butoaie are tălpi și buzunare pentru furca stivuitorului.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| Număr de butoaie de 200L | 4 buc. |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| Volum colectare | 300 l |
| înălţimea totală | 1300 mm |
| lăţimea totală | 1200 mm |
| lungimea totală | 1200 mm |




