Pubelă - coș gunoi din material plastic, volum 120 l, mobilă, galbenă

Descriere
Pubelă plastic gunoi 120 litri pentru colectarea deșeurilor municipale reciclabile - coș gunoi din material plastic. Pubele din plastic - un sistem de separare a deșeurilor simplu, estetic și cu întreținere redusă. Pubele fabricate din polietilenă rezistentă la șocuri. Întreţinere foarte simplă și curățare ușoară. Două roți cu bandaje din cauciuc, diametru 200 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | galben ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 7,5 kg |
| sarcină nominală | 48 kg |
| volum | 120 l |
| adâncime | 540 mm |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime | 870 mm |
| lățime | 480 mm |




















