Coș gunoi din material plastic pentru colectare deșeuri sortate, volum 150 l, albastru

Descriere
Pubelă tip coș gunoi din material plastic pentru colectare deșeuri sortate - colectare selectivă a deșeurilor municipale reciclabile. Fabricate din polietilenă, ușoare, se pot curăța, manipulare comodă, se pot utiliza în combinaţie cu saci din plastic. Capacul detașabil cu deschizătură poate fi dotat ulterior cu o încuietoare. Ideal pentru colectarea dozelor din tablă, a sticlelor din sticlă și plastic, precum și a altor produse solide dar nealimentare sau nechimice cu termen de valabilitate expirat .
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | albastru ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 150 l |
| Diametrul jos | 410 mm |
| Diametrul sus | 550 mm |
| înălțime | 880 mm |





