Pubelă metalică gunoi tip tomberon metalic coș de gunoi din tablă zincată, volum 110 l

Descriere
Tomberon metalic coș gunoi 110 L pentru colectarea deșeurilor municipale reciclabile.
Coș de gunoi din tablă zincată tip pubelă 0,8 mm, volum 110 l.
Pubelă metalică zincată varianta constructivă rotundă și cu capac.
Echipat cu un cerc de cauciuc pe partea inferioară - reducerea zgomotului în timpul manipulării.
Balamalele pentru înclinare respectă standardul DIN 6629.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | zincat |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| suprafață superioară | zincat |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 13,4 kg |
| volum | 110 l |
| înălțime | 870 mm |
| lățime | 462 mm |
| lungime | 550 mm |





