Cărucior basculant din tablă pentru deșeuri industriale cu buzunare glisante pentru stivuitor, fund dublu, robinet evacuare, cap.250 l, roșu RAL3000

Descriere
- pentru materiale în vrac, deșeuri industriale etc.
- cu 3 roți
Cărucior cu cuvă basculantă din tablă pentru deșeuri industriale. Cuvă din tablă sudată cu grosimea de 2 mm, impermeabilă, cu margine întărită pe tot perimetrul. Cadru de bază stabil, cu mecanism de înclinare, golire la nivelul solului. Mâner și inel de remorcare din metal. Suspensie cu trei roți din cauciuc solid negru, Ø 200 mm, lățime 50 mm. Acoperit cu vopsea cu pulbere, diverse versiuni de culoare.
Cărucioare basculante pentru materiale în vrac (șpan, deșeuri, etc.) cu fund dublu și sită pentru separarea substanțelor solide de cele lichide, robinet sferic de evacuare. Cu buzunare pentru stivuitor.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu RAL 3000 ![]() |
| Numărul de roți | 3 buc. |
| sarcină nominală | 500 kg |
| volum | 250 l |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea marginii frontale | 765 mm |
| înălţimea totală | 990 mm |
| lăţimea totală | 535 mm |
| lungimea totală | 1200 mm |















