Cărucior basculant din tablă pentru deșeuri industriale cu buzunare glisante pentru stivuitor, capacitate 600 l, galben RAL1033

Descriere
- pentru materiale în vrac, deșeuri industriale etc.
- cu 3 roți
Cărucior cu cuvă basculantă din tablă pentru deșeuri industriale. Cuvă din tablă sudată cu grosimea de 2 mm, impermeabilă, cu margine întărită pe tot perimetrul. Cadru de bază stabil, cu mecanism de înclinare, golire la nivelul solului. Mâner și inel de remorcare din metal. Suspensie cu trei roți din cauciuc solid negru, Ø 200 mm, lățime 50 mm. Acoperit cu vopsea cu pulbere, diverse versiuni de culoare.
Cărucioare basculante pentru materiale în vrac (șpan, deșeuri, etc.) - modelul de bază suplimentar cu buzunare pentru stivuitor.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | galben RAL1033 ![]() |
| Numărul de roți | 3 buc. |
| sarcină nominală | 500 kg |
| volum | 600 l |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea marginii frontale | 910 mm |
| înălţimea totală | 1150 mm |
| lăţimea exterioară | 800 mm |
| lungimea exterioară | 1450 mm |













