Cărucior basculant din tablă pentru deșeuri industriale, capacitate 400 l, verde RAL6029

Descriere
- pentru materiale în vrac, deșeuri industriale etc.
- cu 3 roți
Cărucior cu cuvă basculantă din tablă pentru deșeuri industriale. Cuvă din tablă sudată cu grosimea de 2 mm, impermeabilă, cu margine întărită pe tot perimetrul. Cadru de bază stabil, cu mecanism de înclinare, golire la nivelul solului. Mâner și inel de remorcare din metal. Suspensie cu trei roți din cauciuc solid negru, Ø 200 mm, lățime 50 mm. Acoperit cu vopsea cu pulbere, diverse versiuni de culoare.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | verde RAL6029 ![]() |
| Numărul de roți | 3 buc. |
| sarcină nominală | 500 kg |
| volum | 400 l |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 920 mm |
| lăţimea exterioară | 670 mm |
| lungimea exterioară | 1230 mm |













