Coș selectare deșeuri cu partea frontală rabatabilă și recipient interior, volum 70 l, albastru RAL5010

Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
Coșuri de gunoi colectare selectivă a deșeurilor municipale reciclabile construcție sudată rigidizată, cu mecanism de înclinare și clapetă cu închidere automată.
Coșuri de gunoi colectare selectivă față rabatabilă și cu recipient interior detașabil, zincat. Recipientul de 70 litri are o construcție etanșă, pentru colectarea diverselor tipuri de deșeuri.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | nu |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| volum | 70 l |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1020 mm |
| lățime | 400 mm |












