Boxcontainer - container metalic stivuibil de transport, 800 x 600 mm, 4 pereți plini și tălpi, albastru RAL5010

Descriere
- boxcontainere tip euro lazi metalice pentru depozitare si transport
- rezistență ridicată și variabilitate
- fundul podeaua din tablă de oțel netedă
- construcție solidă sudată din oțel, cu nervuri pe perimetru
- grosimea tablei la pereți este de 1,5 mm, iar la fund de 2 mm
- stâlpi de colț cu găuri de macara
- containerele de stivuire se utilizează atât pentru depozitare, cât și pentru transport
- se pot stivui
- capacitatea portantă totală la stivuire 3000 kg
Container metalic stivuibil tip euro lada metalica 800 x 600 mm cu podea si pereti plini din tabla si talpi pentru asezare
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu tălpi |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| pereți laterali | complet |
| capacitate | 3000 kg |
| greutate | 38 kg |
| sarcină nominală | 750 kg |
| înălțimea de stivuire | 630 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 800 mm |





