Banc de lucru pentru atelier, blat de lucru placă decor fag, 2000 x 700 mm, 11 sertare, albastru închis RAL5010


Descriere
- bancuri de lucru compacte cu 3 module,construcție foarte robustă din oțel, vopsită cu pulbere în patru culori standard
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%
- capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- sertare cu închidere centralizată, deci este necesară doar o cheie pentru sertarele de la un dulap
- toate sertarele au aceleași dimensiuni (lățimea x adâncimea interioară) 450x450 mm
- banc de lucru cu blat fag, grosimea 40 mm
- blatul bancului de lucru este tratat cu o soluție din lac de ulei de in și adaosuri
Echipare banc lucru 11 sertare distribuite în 3 module:
1x sertar 75 mm
4x sertar 100 mm
1x sertar 125 mm
3x sertar 200 mm
2x sertar 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5010 ![]() |
| culoare ușă | albastru RAL5010 ![]() |
| numărul de sertare | 11 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală | 800 kg |
| adâncime | 700 mm |
| adâncime sertar | 450 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 870 mm |
| lățime | 2000 mm |
| lăţime sertar | 450 mm |























