Coș selectare deșeuri cu partea frontală rabatabilă, volum 40 l, galben RAL1033

Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
Coșuri de gunoi colectare selectivă a deșeurilor municipale reciclabile construcție sudată rigidizată, cu mecanism de înclinare și clapetă cu închidere automată.
Coșuri de gunoi colectare selectivă față rabatabilă și cu cadru de prindere pentru sacii de deșeuri de 40 litri.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | nu |
| culoare | galben RAL1033 ![]() |
| volum | 40 l |
| adâncime | 280 mm |
| înălțime | 700 mm |
| lățime | 320 mm |












