Banc de lucru pentru atelier, blat de lucru placă decor fag, 2000 x 700 mm, 5 sertare, 2 x dulapuri, albastru RAL5012


Descriere
- bancuri de lucru compacte cu 3 module,construcție foarte robustă din oțel, vopsită cu pulbere în patru culori standard
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%
- capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- sertare cu închidere centralizată, deci este necesară doar o cheie pentru sertarele de la un dulap
- toate sertarele au aceleași dimensiuni (lățimea x adâncimea interioară) 450x450 mm
- banc de lucru cu blat fag, grosimea 40 mm
- blatul bancului de lucru este tratat cu o soluție din lac de ulei de in și adaosuri
Echipare banc lucru 5 sertare și 2 module fiecare cu ușă și poliță:
2 x dulap cu uși 600 mm
2 x poliță (reglabile în trepte de 25 mm)
1 x sertar 75 mm
2 x sertar 100 mm
1 x sertar 125 mm
1 x sertar 200 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărl de compartimente | 2 buc. |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală | 800 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| adâncime | 700 mm |
| adâncime sertar | 450 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 870 mm |
| lățime | 2000 mm |
| lăţime sertar | 450 mm |

























