Coș gunoi pentru exterior, tablă perforată, capacitate 35 l, înălțime 490 mm

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 11 kg |
| volum | 35 l |
| diametru | 310 mm |
| înălțime | 1100 mm |



