Dulap metalic de atelier cu uși glisante cu fereastră transparentă, HxLxl: 1950x1044x405 mm, 3 x polițe 100 kg, albastru închis RAL5010


Descriere
Dulapuri metalice fișete atelier din tablă de oțel sudată, vopsite cu pulbere, sunt prevăzute pentru condiţii foarte exigente.
Dulapuri metalice cu lățimea de 1044 mm și echipate standard cu polițe galvanizate, capacitatea de încărcare 100 kg (valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței). Polițele sunt reglabile pe înălțime în trepte de 25 mm.
Dulapuri metalice Lățimea x Adâncimea 1044 x 405 mm
Dulapuri metalice cu uși cu fereastră au fost prevăzute geamuri securit ESG.
Uși glisante (compacte sau cu fereastră cu geam securit).
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | usi glisante cu fereastră |
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5010 ![]() |
| culoare ușă | albastru RAL5010 ![]() |
| număr polițe | 3 buc. |
| greutate | 84 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| sarcină nominală carcasă | 600 kg |
| adâncime | 405 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 1044 mm |







