Coș gunoi pentru exterior, cu scrumieră, capacitate 60 l, înălțime 730 mm

Descriere
Coș gunoi pentru spații exteriore cu scrumieră. Construcție din oțel zincat și sudat, cu scrumieră integrată. Conținutul acesteia se poate vărsa în coş prin răsucirea rotiţelor de pe partea laterală a coşului. Apoi acesta se poate scoate prin ridicare în sus.
Pregătire pentru ancorare de sol.
Suplimentar este vopsit cu pulbere în culoarea verde RAL 6005, recipientul în galben RAL 1033, scrumiera în alb RAL 1015.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | zincat, vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | da |
| culoare | galben ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 60 l |
| adâncime | 383 mm |
| înălțime | 730 mm |
| lățime | 375 mm |




