Coș gunoi pentru exterior, cu scrumieră, capacitate 50 l, înălțime 850 mm, roșu

Descriere
- coș de gunoi cu scrumieră din oțel inoxidabil
- construcție galvanizată la cald, apoi acoperită cu vopsea cu pulbere
Coș gunoi pentru spații exteriore cu scrumieră. Modelul standard al acestui tip de coș de gunoi pentru exterior dispune de recipient de colectare gunoi extractibil. Construcție sudată din tablă de oțel zincată, vopsită cu pulbere în diverse variante de culoare. În partea de sus există o scrumieră separată extractibilă. Conținutul acesteia se poate vărsa în coş prin răsucirea rotiţelor de pe partea laterală a coşului. Scrumiera este din oțel inoxidabil, ușor de curățat, fiind mai rezistentă la deteriorări mecanice și termice.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | zincat, vopsit |
| containerul din interior | oțel |
| cu scrumier | da |
| culoare | roșu ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 50 l |
| adâncime | 300 mm |
| înălțime | 850 mm |
| lățime | 380 mm |














