Dulap metalic atelier cu cutii de plastic si uși cu fereastră H x l x adânc. 1950 x 950 x 400 mm, 9 polițe, 40 cutii 204x350x150 mm, verde RAL6011


Descriere
Dulap metalic fiset atelier cu cutii din plastic pentru o organizare depozitare si cu uși pline sau vitrate cu fereastra de vizitare.
- cutiile organizator de depozitare din plastic sunt așezate pe polițele galvanizate, capacitate portantă până la 100 kg
- polițele sunt reglabile pe înălțime la intervale de 25 mm
- capacitatea de încărcare totală a unui dulap este de 400 kg
- suprafață acoperită cu vopsea cu pulbere
Cutii plastic STORAGE - dimensiuni (lung. × lăț. × înălț.) 350 × 200 × 150 mm
- fabricate din polipropilenă rezistentă la șocuri și la unsori, uleiuri, rășini, alcalii. Acest material este rezistent la temperaturi cuprinse între -10 și +60˚C, adecvat pentru contactul cu alimente și 100% reciclabil.
- putem livra cutii in urmatoarele culori: rosu, albastru, gri sau galben
- ușă cu fereastra de sticla facuta din sticla rezistenta la spargere
- se poate închide prin încuietoare cilindrică
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | verde RAL6011 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6011 ![]() |
| design | uși vitrate |
| număr polițe | 9 buc. |
| numărul de recipiente | 40 buc. |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 950 mm |






