Coș gunoi cu decor exterior cu șipci de lemn, variantă constructivă pătrată, volum 45 l, înălțime 590 mm

Descriere
- variantă constructivă simplă
- potrivit pentru parcuri și zone de odihnă
- volum 45 de litri
Coș de gunoi pentru spații exterioare. Coș de gunoi cu decor exterior din șipci de lemn, disponibil în două variante constructive, respectiv cu formă pătrată sau rotundă.Cadru metalic cu picioare stabile din sârmă. Carcasă din șipci de lemn masiv, tratate cu un lac special pentru utilizare în exterior. Recipientul interior detașabil este zincat. Se manipulează ușor datorită celor două mânere interioare.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | zincat |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | nu |
| culoare | teak ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 10 kg |
| volum | 45 l |
| diametru | 390 mm |
| înălțime | 590 mm |




