Suport pentru butoaie tip stativ - raft, lăcuit, albastru RAL5012

Descriere
Rafturi metalice cu vană cuvă de captare retenție pentru butoaie
- sistemul modular permite configurarea unei variante optime, perfect adaptată nevoilor, cu ajutorul vanelor de colectare retenție din oțel.
- suport tip raft pentru butoaie, construcție sudată, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suporții tip raft stativ pentru bitoaie sunt stivuibili pe două niveluri, iar sub ei poate fi amplasată și o vană cuvă de captare retenție
- potrivite pentru manipulare cu căruciorul sau macaraua
- raft pe cadru sunt sudate bare de profil cornier, ca suport pentru depozitarea orizontală a butoaielor de 200 de litri
- poate fi completat cu role pentru a roti butoaiele continuu sau poliță suspendat, vezi Accesoriile
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| design | fără gratar |
| material | oțel |
| capacitate | 900 kg |
| sarcină nominală | 450 kg |
| înălţimea totală | 920 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |
| lungimea totală | 1405 mm |








