Suport pentru butoaie tip raft - cadru suport cu grătar, lăcuit, albastru RAL5012

Descriere
Rafturi metalice cu vană cuvă de captare retenție pentru butoaie
- sistemul modular permite configurarea unei variante optime, perfect adaptată nevoilor, cu ajutorul vanelor de colectare retenție din oțel.
- suport tip raft pentru butoaie, construcție sudată, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suporții tip raft stativ pentru bitoaie sunt stivuibili pe două niveluri, iar sub ei poate fi amplasată și o vană cuvă de captare retenție
- potrivite pentru manipulare cu căruciorul sau macaraua
- grătarul galvanizat acoperă întreaga suprafață a poliței, dimensiunea ochiului de plasă 30×30 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| capacitate | 900 kg |
| sarcină nominală | 450 kg |
| înălţimea totală | 920 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |
| lungimea totală | 1405 mm |








