Dulap metalic atelier cu sertare pentru scule, 9 sertare, HxLxl: 1215 x 731 x 780 mm, albastru RAL5012


Descriere
- dulăpioare / dulapuri / cărucioare metalice KOMBI cu sertare pentru scule; structură din tablă de oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%, capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea unui separator
- mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent
Echipament:
3x sertar 75 mm
2x sertar 100 mm
2x sertar 150 mm
2x sertar 200 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| numărul de sertare | 9 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 143 kg |
| adâncime | 780 mm |
| adâncime sertar | 612 mm |
| înălțime | 1215 mm |
| lățime | 731 mm |
| lăţime sertar | 612 mm |



























