Dulap atelier suspendat pentru scule, HxLxl: 600 x 950 x 200 mm, cu placă perforată, 1 polițe, gri RAL7035 / albastru deschis RAL5012


Descriere
Dulap metalic cu sertare, polițe și uși perforate (panouri pegboard) pentru oragnizarea sculelor (shadow boarding).
Dulapuri metalice de atelier pentru scule cu uși perforate tip suport pentru scule - construcție solidă din tablă de oțel de calitate ridicată, grosimea 1,0 mm. Dulapurile scule se pot închide printr-un mecanism de închidere în două puncte cu bară rotitoare și încuietoare cilindrică.
Dulapurile de scule sunt prevăzute cu placă perforată pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM.
Suprafața este vopsită cu vopsea cu pulbere. Corpul, polițele și sertarele în gri RAL 7035. Culoarea frontului sertarului corespunde ușii (parametru).
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| sarcină nominală carcasă | 200 kg |
| adâncime | 200 mm |
| înălțime | 600 mm |
| lățime | 950 mm |









