Box container - dulap banc masă de atelier - modul corp dulap masă banc de lucru, HxLxl: 840x578x630mm, 5 sertare, albastru RAL5012


Descriere
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
- Dulap picior de banc cu 5 sertare, structură din tablă de oțel sudată, acoperită cu vopsea cu pulbere
Sertare cu glisoare cu rulmenți, extensibile 100%
- blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea unui separator
- mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 68 kg |
| adâncime | 630 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 840 mm |
| lățime | 578 mm |
| lăţime sertar | 459 mm |



























