Dulap atelier, structură ușoară și joasă - mobilier oragnizator metalic, HxLxl: 1300 x 500 x 500 mm, 1 sertar, 2 polițe, gri RAL7035/albastru RAL5012


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărul de sertare | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1300 mm |
| lățime | 500 mm |





