Dulap atelier cu polițe, uși batante-mobilier metalic organizator atelier, HxLxl: 1990x1000x435 mm, cap. port. 60 kg, gri RAL7035


Descriere
Dulapuri metalice fișete atelier polițe, sudate din tablă cu grosimea de 0,8-1,0 mm. Ușă cu balamale interioare și încuietoare espagnolette clasică, cu cilindru. Polițe reglabile pe înălțime în trepte de 25 mm. Capacitatea de încărcare a poliței 60 kg (valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței). Construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă.
Dulapuri metalice fișete atelier cu înălțimea de 1990 mm și echipate standard cu polițe cu capacitatea de încărcare 60 kg (valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței).
Dulapuri metalice H x lățimea 1990 x 1000 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 66 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 60 kg |
| adâncime | 435 mm |
| înălțime | 1990 mm |
| lățime | 1000 mm |









