Dulap atelier, structură ușoară și joasă - mobilier oragnizator metalic, HxLxl: 1300 x 500 x 500 mm, 3 polițe, gri RAL7035/RAL7035


Descriere
Dulap metalic atelier pentru scule cu ușă perforată tip suport scule, polite pentru scule, sertar și pupitru de scris înclinat. Construcție din tablă sudată, ușoară, corpul vopsit cu pulbere. Blocare cu încuietoare cilindrică și livrare standard cu două chei. Cu pupitru de scris integrat. Sub acesta se află un spațiu pentru documente și instrumente de scris, care se poate închide.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 3 buc. |
| numărul de sertare | 0 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1300 mm |
| lățime | 500 mm |





