Dulap atelier, structură ușoară și joasă - mobilier oragnizator metalic, HxLxl: 1030 x 500 x 500 mm, 3 polițe, gri RAL7035/albastru RAL5012


Descriere
Dulap metalic cu ușă perforată tip suport scule și polite pentru scule. Construcție din tablă sudată, ușoară, corpul vopsit cu pulbere. Blocare cu încuietoare cilindrică și livrare standard cu două chei. Suprafața superioară este prevăzută cu bordură și covoraș din cauciuc. Interiorul ușii are perforare pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM. Polițele și sertarul se pot regla pe înălțime la intervale de 25 mm, fiecare având capacitatea de încărcare 20 kg.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 3 buc. |
| numărul de sertare | 0 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1030 mm |
| lățime | 500 mm |





