Dulap atelier, structură ușoară și joasă - mobilier oragnizator metalic, HxLxl: 1000x450x400 mm, 1 sertar, 3 polițe, gri RAL7035/ RAL7035


Descriere
Dulap metalic de atelier pentru scule cu înălțime mică, polițe și sertar pentru scule.Construcție din tablă sudată, ușoară, corpul vopsit cu pulbere. Blocare cu încuietoare cilindrică și livrare standard cu două chei. Variantă funcțională cu o poliță și trei rafturi fără reglare pe înălțime.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 3 buc. |
| numărul de sertare | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1000 mm |
| lățime | 450 mm |







