Dulap metalic cu polițe și uși glisante - department steel furniture, HxLxl: 1990 x 1200 x 435 mm, culoare roșie RAL 3020


Descriere
Dulap metalic fișet cu polite cu usi glisante pentru arhiva, birouri, ateliere sau stocarea în siguranță a bibliorafturilor dosarelor sau diferitelor documente sau documentații specifice activității desfășurate într-un perimetru de lucru determinat.
- construcție sudată din tablă de oțel cu grosimea de 1,0 mm, foarte robustă
- construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
Adâncimea utilă a dulapului = adâncimea exterioară minus 100 mm
Uși - foarte practice, cu rulmenți, zgomot redus datorită tampoanelor de cauciuc
Polițe - capacitatea de încărcare a fiecăreia 60 kg
- reglabile pe înălțime după dorință, în trepte de 25 mm
Dulap metalic fișet cu polite usi glisante cu inaltimea 1990 mm pentru arhiva, birouri, ateliere, etc.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă glisantă |
| culoare carcasă/corp | roșu RAL3020 ![]() |
| culoare ușă | roșu RAL3020 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 112 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 60 kg |
| adâncime | 435 mm |
| înălțime | 1990 mm |
| lățime | 1200 mm |













