Dulap arhivă registratură cartotecă-clasificator metalic, 4 sertare pentru dosare suspendate + dulap 714 mm, culoare bej RAL1015


Descriere
Dulap de arhiva, registratură cu cartoteca, clasificator metalic.
- construcție sudată din tablă de oțel cu grosimea 1,0 mm
- partea superioară a dulapului este prevăzută cu polițe reglabile în înălțime și este potrivită pentru păstrarea dosarelor cu acte
- ușile se blochează prin încuietoare espagnolette
- în partea de jos există sertare pe rulmenți cu extragere completă
- acestea sunt destinate dosarelor suspendate în format DIN A4
- sunt dotate cu încuietoare centrală și cadru pentru etichete
- partea superioară (înălţimea 714 mm) cu o poliță, care separă dulapul în două zone la fel de mari pentru păstrarea dosarelor de acte verticale în format DIN A4
- în par tea inferioară există patru sertare cartotecă pentru dosare suspendate în format DIN A4
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | bej RAL1015 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 60 kg |
| adâncime | 435 mm |
| înălțime | 1990 mm |
| lățime | 1000 mm |









