Dulap metalic atelier cu sertare pentru scule, 7 sertare, HxLxl: 1030 x 720 x 700 mm, gri RAL7035/ albastră RAL5012


Descriere
Dulapurile metalice de atelier de depozitare cu sertare servesc pentru depozitarea instrumentelor, sculelor de mână sau a materialelor direct la locul de muncă.
- din tablă de oțel cu grosimea de 1 mm
- capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
Dulapuri metalice atelier pentru scule cu sertare și margine ridicată în partea superioară sunt realizate din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1,0 mm. Suprafața superioară a corpului este prevăzută cu margine ridicată și un covoraș din cauciuc. Sertare cu glisoare masive cu rulmenți, extractibile în proporție de 80%, capacitatea portantă 80 kg. Sertare cu perforare pentru separatoare din tablă galvanizată.
Închidere centrală cu încuietori cilindrice. Siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat.
La dulapurile care sunt dotate atât cu uși, cât și cu sertare, este necesară doar o cheie. Containerele combinate sunt dotate cu sertare și uși cu un canat (interiorul ușii este perforat pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM). Ambele încuietori pot fi deschise cu aceeași cheie.
Model standard: corpul și cadrul în gri deschis RAL7035, partea frontală a elementelor inferioare și ușile în albastru RAL5012.
Echipament:1 x sertar 60 mm
2 x sertar 90 mm
2 x sertar 120 mm
2 x sertar 180 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| numărul de sertare | 8 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală carcasă | 300 kg |
| adâncime | 700 mm |
| înălțime | 1030 mm |
| lățime | 720 mm |
fără TVA




















