Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A6-orizontal, 6 sertare cu 2 rânduri, HxLxl: 1000x775x630 mm, albă RAL9010


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | alb RAL9010 ![]() |
| format | A6 |
| Numărul de benzi per sertar | 4 buc. |
| numărul de sertare | 6 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 1000 mm |
| lățime | 775 mm |







