Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A5 -orizontal, 5 sertare cu 2 rânduri, HxLxl: 1285x545x630 mm, albastru RAL5010


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| format | A5 |
| Numărul de benzi per sertar | 2 buc. |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 1285 mm |
| lățime | 545 mm |









