Box container - dulap banc masă de atelier - modul corp dulap atașabil la banc de lucru, 3 sertare (1x 60, 2x 90), gri RAL7035/ albastră RAL5012


Descriere
Bancuri de lucru atelier Kovos DPS modele modulare configurabile dupa nevoi.
Dulap box pentru banc masă de lucru atelier Kovos DSP. Blocurile de sertare sunt realizate din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1 mm; capacitatea portantă a corpului max. 300 kg, sertarele sunt așezate pe glisoare masive cu rulmenți și sunt extractibile în proporție de 80%; capacitatea portantă 80 kg. Interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea seturilor de separatoare.
Închidere centrală cu încuietori cilindrice. Siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat.
Construcția este prevăzută să se afle sub masă (fixarea cu șuruburile furnizate), dar poate fi utilizată și ca element individual.
Echipament:1 x sertar 60 mm
2 x sertar 90 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală carcasă | 160 kg |
| adâncime | 700 mm |
| înălțime | 340 mm |
| lățime | 500 mm |











