Box container - dulap banc masă de atelier - modul corp dulap pentru banc de atelier, 1 sertar, gri RAL7035/ albastră RAL5012


Descriere
Bancuri de lucru atelier Kovos DPS modele modulare configurabile dupa nevoi.
Dulap box tip picior pentru banc de lucru tip masă de atelier. Blocurile de sertare sunt realizate din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1 mm; capacitatea portantă a corpului max. 300 kg, sertarele sunt așezate pe glisoare masive cu rulmenți și sunt extractibile în proporție de 80%; capacitatea portantă 80 kg. Interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea seturilor de separatoare.
Închidere centrală cu încuietori cilindrice. Siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat. Dulapurile dotate atât cu uși, cât și cu sertare necesită doar o singură cheie. În interiorul ușii este prevăzută o perforare, care permite fixarea suporturilor de instrumente Q-SYSTEM.
Aceeași înălțime a dulapului și piciorului garantează faptul că aceste elemente pot fi schimbate sau combinate.
Dulapul inferior poate fi utilizat și ca un dulap de scule autonom.
1 x dulap, 1 x poliță
1 x sertar 60 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| numărul de sertare | 1 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 60 kg |
| sarcină nominală carcasă | 300 kg |
| adâncime | 700 mm |
| înălțime | 810 mm |
| lățime | 500 mm |













