Dulap metalic organizator scule suprapus banc de atelier - mobilier industrial, HxLxl: 1100 x 500 x 200 mm, gri RAL7035/albastru RAL5012


Descriere
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
- dulapurile de suprastructură pot fi amplasate pe bancul de lucru
- interiorul ușilor și peretele din spate au perforații pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM
- în dulapul cu blocare se află o poliță reglabilă în trepte de 25 mm
Versiunea standard de culoare: corpul în gri deschis RAL 7035, ușile în albastru RAL 5012
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă simplă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| sarcină nominală carcasă | 200 kg |
| adâncime | 200 mm |
| înălțime | 1100 mm |
| lățime | 500 mm |
Documente
fără TVA














