Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format B5-orizontal, 5 sertare cu 2 rânduri, HxLxl: 1285x610x630 mm, albastru RAL5010


Descriere
- dulap metalic arhivare registratură pentru desene, schițe, proiecte, hărți și alte documente
Cartotecă - dulap arhivare registratură. Corpul sudat din tablă cu grosimea de 0,8-1,5 mm, cadrul inferior din tablă galvanizată. Partea frontală a sertarelor este din tablă cu grosimea 1,0 mm, interiorul din tablă cu grosimea 0,6 mm. Sertarele au șine telescopice și rulmenți, extragere completă și capacitatea de încărcare 50 kg fiecare. Sertarele au separare longitudinală fixă și pot fi prevăzute ulterior cu separatoare transversale din tablă (vezi accesoriile). Încuietoare centrală și blocarea extragerii, care împiedică deschiderea simultană a mai multor sertare.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| format | B5 |
| Numărul de benzi per sertar | 2 buc. |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 1285 mm |
| lățime | 610 mm |







